DLACZEGO WARTO ZAMIESZKAĆ W RADZYMINIE?

Mieszkanie blisko Warszawy.

Firma Willa Developer Radzymin Sp. zo.o. Sp. K zaczęła realizować nowy projekt budownictwa wielorodzinnego z usługami w parterze. Osiedle Zielone Ogrody powstaje w centrum Radzymina, przy Alei Armii Krajowej. Radzymin jest miastem rozwijającym się o czym między innymi świadczyć może budowa obwodnicy jak również planowane otwarcie nowych placówek usługowo-handlowych (LIDL), rozbudowa sieci szkół oraz przedszkoli. Wiele osób sprowadza się do Radzymina z Warszawy, uciekając od codziennego zgiełku do rozwijającego się i spokojnego Radzymina. W związku z tym rośnie liczna mieszkańców Radzymina. Na terenie miasta realizowane są różne imprezy okolicznościowe m.in. maratony, rekonstrukcje bitew. Doskonała lokalizacja sprawia, że nie trzeba mieszkać w Warszawie, aby sprawnie i szybko dostać się do pracy czy szkoły. Młodzi aktywni zawodowo, z łatwością dotrą do oddalonej zaledwie o 17 km stolicy. Pokonanie takiej odległości zajmie jedynie ok. 35 min. To mniej niż dotarcie z jednej skrajnie położonej dzielnicy Warszawy do drugiej.

Inwestycja znajduje się w samym sercu Radzymina, dzięki czemu mieszkańcy mają dostęp do najpotrzebniejszych punktów handlowo – usługowych tj. w pobliżu TESCO, ROSSMANN, BIEDRONKA, kilka placówek medycznych oraz ośrodków edukacyjnych. Ma to niebagatelne znaczenie szczególnie w przypadku młodych rodzin, dla których niezwykle ważna jest bliskość punktów codziennego kontaktu.


Z S8 będzie jeszcze szybciej.

Trwa budowa nowej, trzypasmowej obwodnicy Marek z dopuszczalna prędkością 100km/h, którą jeszcze łatwiej będzie można dostać się z Radzymina do Warszawy. Pokonanie, dzielącej oba miasta odległości 17 km, zajmie zaledwie 20 minut.

Osiedle Zielone Ogrody będzie znajdować się w otoczeniu szerokiej oferty placówek usługowych i handlowych. Ich bezpośrednie sąsiedztwo wpływa na szybkie załatwienie niemal każdej codziennej sprawy.

Nie brakuje tu również miejsc, gdzie można wybrać się ze znajomymi czy rodziną.

Zobacz plany mieszkań

Zobacz galerię zdjęć

ATUTY NASZEJ INWESTYCJI

Zielone Ogrody to inwestycja dwuetapowa. W I etapie zostanie wybudowany IV kondygnacyjny budynek B z 52 lokalmi mieszkalnymi, garażem podziemnym i pomieszczeniami gospodarczymi. W II etapie powstanie budynek A ze 100 lokalami mieszkalnymi i powierzchnią handlowo-usługową w parterze budynku. Dla całgo kompleksu mieszkaniowego zostana wybudowane miejsca parkinowe naziemne. Z myślą o najmłodszych na terenie osiedla powstanie plac zabaw dla dzieci. Spójna architektonicznie zabudowa i wysoki standard wykończenia sprawi, że osiedle będzie atrakcyjnym miejscem do zamieszkania.

Osiedle znajduje się w odległości zaledwie 10 km od akwenu wodnego - Zalew Zegrzyński. Jest on miejscem znanym i odwiedzanym przez całe rodziny, które lubią nad nim wypoczywać i spędzać wolny czas. Ponadto, pobliskie lasy sprzyjają pieszym wędrówkom i wycieczkom rowerowym.